| AIexPuiu a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Liga 1 in sezonul 2012-2013? De ce? Cel mai detaliat raspuns va primi "Fundita"! Eu personal as vrea sa castige FC Steaua. Dar CFR Cluj, FC Dinamo si FC Rapid... poate si FC Vaslui sunt adversarele principale ale Stelei. Voi ce credeti? Cine va lua marele trofeu?

Răspuns Câştigător
| BoTa_Cristi_1990 a răspuns:

Un lucru e clar, campionatul e foarte tare, chiar si echipele venite din liga a 2-a pot pune probleme deoarece sunt cunoscute in liga 1: Fc Bistrita, Iasi`ul...si Viitorul a avut reezultate bune in amicale.Petrolul ar fi o echipa surpriza care are sanse la cupele europene insa eu cred ca tot o echipa dintre Steaua, Vaslui, Cfr v-a castiga.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gheorgheasdasa a răspuns:

Si eu cred ca va castiga Steaua din mai multe motive :
Are cel mai bun lot. jucatori valorosi care se descurca foarte bine..mai ales ca au reusit sa bata Baselul cu 4-2, iar Basel i-a batut cu 2-1 pe Manchester..si a scos si un egal cu ei
Au un antrenor care chiar se implica ..Reghe a dus concordia chiajna pe 9 ..iti dai seama ca rupe tot cu Steaua.
Cfr nu le face probleme stelistilor de cativa ani..bate Steaua la CFR si in deplasare si acasa.s-a intamplat acum sa faca egal.dar au avut ghinion. Dinamo e ciuca batailor ..nu conteaza ca sunt amicale..si in ultimele meciuri din campionatul anterior n-au avut mari sanse cu cine au jucat. abia au luat cupa ca au jucat contra unei echipe mult inferioare oh go on