| Sprike a întrebat:

Cine este acest hamza? Si ce a facut de toti asa il urasc, stiu ca joaca la Ludogoretz, dar nu stiu ce de nu il apreciaza... ce facut?
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Hamza a fost dorit de Steaua si negocierile au durat foarte mult.Cand a fost aproape sa semneze cu Steaua a intervenit Ludogoret si i-a dat mai multi bani moment in care el a semnat cu cei din urma.

3 răspunsuri:
| Sprike explică (pentru LimonadaBaa):

Multumesc

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Sprike):

Cu placere.

| alexs99 a răspuns:

Hamza a jucat si in Romania, la Petrolul.Acesta a fost aproape de a semna cu Steaua in aceasta vara, dar a ajuns la Ludogorets.
O zi buna.