| DjSony a întrebat:

Cine stie cateva tehnici bune pe care le pot aplica intr-un meci de skandenberg!

Răspuns Câştigător
| DjSony explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=30OjkvS4sVo
aici iti explica shecheriile, nu e neaparat sa ai multa forta in brate pentru a invinge

| Cosmin86 a răspuns (pentru DjSony):

Nu, trebuia sa ai forta in spate, umeri si tendoane + incheieturi si degete

clipul ala e o prostie notorie

| Narcis2007 a răspuns (pentru Cosmin86):

Am gresit eu link-ul

| Narcis2007 a răspuns (pentru Narcis2007):

Am editat acum

| Cosmin86 a răspuns (pentru DjSony):

7:16, doamne cat de prost trage ala

ala nu e top-roll, ala e bataie de joc...

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Top-roll low hand

| DjSony explică:

Multumesc de raspunsuri! Totusi am gasit o tehnica mai buna. Inainte de start imi aduc umarul mult mai aproape de mana si asa este foarte greu sa ma traga in jumatatea lui. cel putin pentru mine este eficienta! happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru DjSony):

Pai aia e pozitia de start, cu umerii paraleli de masa si umarul pe partea cu mana cu care tragi sa fie foarte aproape de mana

nu e o tehnica... e doar pozitia de start laughing