| deldemy a întrebat:

`! Cu ce e bine de sters o paleta de tenis de masa pentru a taia cat mai bine?

2 răspunsuri:
| Iulian09 a răspuns:

Una ziua tuturor acu aproximativ 3 luni vrand sa imi fac o solutie cu care sa sterg fetele paletei deoarece cele profesionale erau destul de scumpe, am citit acest forum si am gasit combinatia de mai jos. Acum ma gandesc daca sa imi schimb solutia sau nu. As dori sa aflu ce contin solutiile profesionale de curatat fetele si ce solutie home made este mai buna.
Rog pe fiecare sa posteze ce solutie foloseste, sa zica care crede ca este mai buna si isi merita banii.
O sa incep eu primul: pana acu am folosit o solutie facuta din 50 % apa, 25 % otet si 25 % spirt sanitar.
Pe parcurs am auzit ca ar fi mai bine sa sterg doar cu alcool izopropilic.
Mai documentanduma am aflat ca este mai bine sa o stergi doar cu apa in lipsa unei solutii profesionale.
Acu sunt nelamurit, multi zic "ca de ce sa dea banii pe solutii profesionale care contin si ele spirt cand pot sa isi faca acasa o solutie", si vreau sa aflu o data pentru totdeauna, eu si toti ceilalti care citesc acest forum, care solutie este mai buna, pentru ca toti vrem fete curate, care sa ne tina cat mai mult.

| deldemy explică (pentru Iulian09):

Http://www.youtube.com/watch?v=qOWCfoDIv8M&feature=relmfu Si asta ar fi o idee. dar inca nu stiu cat e de buna. astept si alte raspuri!