| fredimax a întrebat:

cu ce "incaltaminte de sport" ( mercuriale, crampoane, ghete fotbal, futsal..etc) As juca bine pe ciment ( stiti voi dinacela rosu la culoare sau teren cu iarba artificiala?)

P.S Imi puteti spune si ceva magazine de unde as putea sa le iau, ( din Timisoara ), nu neaparat, doar sa-mi raspundeti la prima intrebare, PROMIT FUNDA!

2 răspunsuri:
| SpanoCBR a răspuns:

Daca joci fotbal e ciment cu crampoane ti le faci praf... Mai bine joci cu adidasi care au "crampoane" mai mici decat cele cu care joci pe gazon

| gigro1998 a răspuns:

Eu am mercuriale cu talpa pentru sala de foarte mult timp, dar in orice caz nu crampoane normale daca vrei sa joci pe ciment. Eu le am pe ale mele de un an si jumatate si joc cam de 4 sau 5 ori pe saptamana cu ele si sunt is tare buna, ti-as recomanda acest tip de ghete, mercuriale cu talpa de sala.