| AaaaaAalexx a întrebat:

Cum e mai bine sa fac (dau exemplu) 100 de flotări? Sa fac 5 serii de 20 sau toate odată?

Răspuns Câştigător
| Oanna_Alexis_1985 a răspuns:

Probabil ca te asteptai sa primesti un raspuns de la un baiat, dar daca te ajuta cu ceva eu am facut gimnastica medicala si la sala instructorul mi-a spus ca mai bine sa fac exercitiile cu pauze, deci eu as spune sa mergi pe varianta 5 serii de cate 20 de flotari.winking

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns:

E corect ce zice Oana, dar nu mai bine ai merge la o sala de forta unde ai aparatura ce iti poate lucra pieptul mult mai bine decat flotarile?

| AaaaaAalexx explică (pentru Opincaru_Alexandru_1988):

Dau si sala de 5 ori pe saptamana, insa se spune ca nimic nu defineste mai bine pieptul si bratele ca flotarile

| Opincaru_Alexandru_1988 a răspuns (pentru AaaaaAalexx):

Pai tu vrei sa faci masa sau definire?

| CristiMC a răspuns (pentru AaaaaAalexx):

Cum sa cresti in brate daca faci flotari?

| Vladel a răspuns:

Varianta 5 serii a cate 20 de flotari, e mai binewinking