| ForME a întrebat:

Salut TPU,cum ma pot antrena ca portar de unul singur si ce exercitii ar trebui sa fac?
Astept raspunsuri serioase,

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Stai in poarta si incerci sa-ti aperi autogolurile... big grin

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea ai cum. Doar daca ai avea un aparat care sa-ti arunce mingea.

| AlexDarius3 a răspuns:

Hmm... cam veche intrebarea dar totusi. Stai in fund in fata unui zid. Ia o minge buna care sare si arunc-o in fata acelui zid. Mingea o sa o i-a la stanga, dreapta poate chiar si pe tine va merge. Nu te arunca dinainte, da-o usor si uita-te dupa minge. Te vei enerva la inceput dar o sa te obisnuiesti.