| AlexJr11 a întrebat:

Cum pot da un sut puternic? Cum sa il dai cu efect? Daca nu stiti, macar sa imi trimiteti un video, stiu sa joc fotbal! Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Fratziwear_Sebyy_1999 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=zG3Q9JqxRm8
intotdeauna foloseste siretul, si cand sutezi te lasi pe mingie;)(dai tare)

7 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Dai cu exterioru, cu cat sange-n **** ai si cat poti tu de tare laughing Funda?

| AlexJr11 explică (pentru MotanAndrei):

Pai, sa iti explic: Eu stiam sa joc fotbal foarte bine, dar nu am mai jucat de o luna, doua, si azi am iesit cu, colegii, si cand am dat un sut, nici tare nu s-a dus, nici pe poarta nu s-a dus! Inaine chiar eram foarte bun in sutwinking, ok? Deci, nu ma judeca!

| MotanAndrei a răspuns (pentru AlexJr11):

Nu te judec, eu am fost vedeta la fostul club de fotbal al meu. Si o perioada am fost accidentat ff rau, am stat fara sa joc fotbal 6 luni. Si cand am revenit pe teren, nu am simtit nici-o schimbare, ba chiar din contra, aveam o pofta nebuna sa joc. Si la primul meci oficial dupa accidentare am marcat 6 goluri, unu mai frumos decat altu.

| MisterSprinkle a răspuns:

Dai cu partea dintre lat si cioaca, gen cu stangul degetului mare. Funda?

| shadyserban a răspuns:

Idea e sa stai Putin aplecat si sa ridici gamba cat mai sus. dlDepinde de situatie cu ce parte a piciorului sutezi.Bafta

| Viktor_Mihai_1998 a răspuns:

Pai,trebuie sa dai cu lateralul sau dai cu partea dreapta a botului

| Viktor_Mihai_1998 a răspuns:

Cu efect
am zis