| Damagexz3 a întrebat:

Salut,TPU,cum pot sa transform grasimea in muschi am 14 ani, 1, 77 cm si 76 de kg! Dau funda

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi de ce e important sa fim prezenti la ora de biologie? ca daca eram nu intrebam asa ceva, grasimea nu se tranforma in muschi nici invers

| Eduard619 a răspuns:

Intai trebuie sa scapi de stratul adipos, stratul muscular exista la toata lumea doar ca este ascuns sub "grasime" si trebuie sa o fortifici dar asta numai dupa ce scapi de grasimea care este in plus.

| Jinxxxxxxxx a răspuns:

Pentru a "transforma grasimea in muschi" trebuie sa mergi la sala clar, ai nevoie de mult cardio combinat cu ridicari de greutati, o alimentatie corecta gen sa ai un stil de viata cat de cat sanatos... elimina dulciurile, prajelile, fast food, sucuri acidulate, in schimb... poti manca o singura zi pe saptamana orice vrei. Dar doar in ziua aia