| Marianutzu a întrebat:

cunoasteti fotbalisti care sau apucat de fotbal tarziu?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De exemplu Culio, fostul fotbalist de la CFR Cluj, spunea ca s-a apucat de fotbal la 19 ani.

| fuzzer a răspuns:

Suarez.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Eu cred ca industria fotbalului e una saturate. Sunt incredibil de multi fotbalisti, si ai nevoie in primul rand de antrenament, conditie fizica, talent, si in al doilea rand ai nevoie de cineva acolo sus care sa te remarce, adica de o pila. altfel nu vine nimeni la tine sa te avda cum joci tu la fc.perversa targu ocna

| MariusGomoi a răspuns:

Il stiu doar pe Culio care a fost la CFR Cluj