| TheTrooper1 a întrebat:

Daca detine cineva bicicleta "TERRANA 29" - DHS 2923" imi poate spune avantajele si dezavantajele ei si daca merita cumparata? Orice alte sugestii sunt binevenite. "Sunt bune" DHS-urile la 800+ lei? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Geitigy a răspuns:

Salutare, Bicicletele DHS, sunt bunicele, nu excelente, dar privind raportul calitate pret sunt super, cat despre bicicleta terrana, pot sa iti spun din propria experienta ca e super, are o manevrabilitate foarte usoara, franele sunt divine, iar cadrul de aluminiu ii confera o anumita tenta de dinamism, insa o ajuta foarte mult si greutatea ( fiind foarte usoara, nu stiu exact cate kg are, dar iti zic ca este ceea ce trebuie) per total pot spune ca bicicleta isi merita banii happy spor