| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac antrenament acasa cu haltere de 20kg si extensor 1h\zi, 5 zile din 7 in cateva luni se cunoaste ceva sau ma chinui degeaba? Inca ceva:stie careva cat costa abonamentul la sala pe luna? Vreau sa fac muschi(am 17ani) si mi se pare ca acasa nu da niciun rezultat.E greu cand faci acasa ca iti pierzi motivatia repede...Cine imi poate raspunde la intrebari si poate cateva sfaturi ca sa ma motiveze primeste funda si vot big grin

3 răspunsuri:
| DomnulKat a răspuns:

Depinde,între 50-100 de lei,.

| SilvianG a răspuns:

Se vede puțin. Însă ai nevoie de mai mult antrenament ca la sală deoarece acolo poți să schimbi stilul de antrenament. Deci dacă faci fă măcar 2 ore pe zi. Sau poți face 2, 3 dar cu pauză. o oră două între ele. Cât depre biletul la sală depinde de calitatea și numărul de abonați la el. Biletul poate varia de la 70 la 150 lei lunar.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SilvianG):

Serios? Antrenamentul dureaza MAXIM 1 ora. Peste 1 ora deja TESTOSTERONUL scade si mai mult distrugi decat construiesti

Maxim 1 ora, cu greutati din ce in ce mai mari + MULTA mancare ( 5-6 fripturi pe zi ) si asa pui muschi.