| EightComb123 a întrebat:

Daca fac antrenament pe grupe, spre exemplu, azi fac 2 grupe, piept - triceps e bine daca adaug si exercitii de pompare pentru acele grupe?

Răspuns Câştigător
| Ivanov27 a răspuns:

Da normal. Trebuie sa fie o combinatie de exercitii, pentru al lucra din diferite unghiuri. Iar exercitiile care te ajuta sa pompezi mai mult sange in muschi sunt exeptionale. Poti sa incepi cu un exercitiu de pompare, te vei incalzii mai bine in aceea zona.

5 răspunsuri:
| AndrewR a răspuns:

Nu! Este cel mai bine sa faci doar 2 grupe, ATAT!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ivanov27):

Si tu ai putea incepe cu un exercitiu de gramatica, inainte de pompare!

| Ivanov27 a răspuns (pentru Cosmin86):

Buna ziua domn profesor, imi cer mi de scuze. Se mai intampla, ma bucur ca esti foarte atent si imi atragi atentia. Cel mai bine at fi sa ti vezi de treaba ta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Ivanov27):

E greu sa-ti vezi de treaba ta cand vezi prosti gramada in jurul tau.

| Ivanov27 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca m-am grabit si am facut o greseala, asta nu da dovada ca sunt prost. Eu nu te-am jignit si te-as ruga sa faci la fel. Nu castigi nimic facand asta, doar dai dovada ca n-ai nimic de facut si esti un frustrat. happy