| GABRIELMIRCEA123 a întrebat:

SALUT,TPU daca lucrez trei ore de sport adica luni piept,marti spate si triceps,miercuri abdomene,joi picioare, vineri trapez si biceps timp de doi ani pot pune pe mine 10 kg de muschi pe mine

1 răspuns:
| JohnnyBi a răspuns:

1. invata limba romana
2. cu alimentatie corecta si antrenament corect cat si un somn odihnitor cam 10-12 kg de muschi pui in 2 ani, asta fiind muschi pur. vei pune si grasime pe langa, ceea ce este normal.

3. piept luni si marti triceps e o porcarie. muschiul ala nu are timp sa se refaca