| alexionut45 a întrebat:

daca mananc 6 mese pe zi compuse numai din proteine si fac cardio in fiecare zi imi pot mentine masa musculara sau chiar sa o maresc..eu vreau sa-mi pun la punct abdomenul ca am un strat adipos ce il acopera dar nu vreau nici sa pierd din masa musculara.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, poti.

| Cosmin86 a răspuns:

Tu crezi ca poti sa mananci doar proteine mai mult de 4-5 zile? laughing

| Remus13 a răspuns:

Da, iti poti mentine masa musculara... dar cam mult 6 mese. Incearca sa mananci 4, maxim 5!

| anonimaM a răspuns:

Daca mananci numai carne faci cancer. Trebuie sa mananci variat. Si nu te indopa nici prea tare, ca poate vomiti!

| JohnZ a răspuns:

Nu iti strica bio-echilibrul tau natural, doar unul ai.Nu te forta! Tu esti propriul tau doctor.Fa-le pe rand.Consider ca cel mai ok ar fi sa faci Cardio, sa reduci din stratul adipos, apoi sa incepi prin definitivare.Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnZ):

"definitivare"? laughing

| Wehes a răspuns (pentru JohnZ):

'definitivare'' asta de cuvantrolling on the floor))))))))