| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Daca pentru o perioada am executat exercitiile gresit si ma stradui sa le execut corect, chiar daca le-am facut gresit, nu au randament de cel putin 30%?(la sala)Multumesc!

1 răspuns:
| AndRobert a răspuns:

Draga XManxXx! Iti sugerez sa faci exercitiile cat mai corecte, nu trebuie sa te grabesti.Fa-ti un program de exemplu : Luni, Miercuri, Vineri fiecare exercitiu are 2-4 serii,repetariAtentie! Daca te duci in fiecare zi la sala deja e lejer, chiar daca vrei sa ai perfomante, muschii si alte chestii... pierzi abilitatea, agilitatea si altele. Tu hotaresti, faci ce vrei si sa nu vi aici si sa intrebi ca deja o sa ai probleme cu corpul