| Sebi200a a întrebat:

dacă pun un bilet combinat 1/3, neaparat trebuie sa am un meci câștigat și 2 pierdute?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este bine sa ai toate 3 meciurile castigate, vei primi un castig mai mare. Daca ai numai unul castigat vei primi numai cota de la meciul respecti, daca ai doua castigate vei primi cotele de la cele doua meciuri.

| Sebi200a explică (pentru Ioandelasal):

Ma refer ce e 1/3

| Ioandelasal a răspuns (pentru Sebi200a):

Inseamna ca se castiga ceva si daca iti iese 1 meci din 3 meciuri jucate. Doar daca nu-ti iese nici un meci atunci ai pierdut.