| steff2015 a întrebat:

.. DACA pun un bilet virtual pe casa de pariuri http://www.casapariurilor.ro/ si se intmpla sa castig pot sa ma duc la agentia respectiva sa iau bani? si daca da. sa zic ca mizez pe 20 lei ii dau 20 lei si eu imi dau castigul sau cum?
... DAU FUNDA urgent

2 răspunsuri:
| LeMoN01234 a răspuns:

Pai daca l-ai castigat te duci la iei sa iei premiul daca ai biletul castigator in mana atunci nu trebuie sa dai bani dar daca ii pe net ori dai bani cand mergi sa scoti biletul ori platesti cu cardul cand il pui deci daca n-ai platit deja trebuie sa dai acolo...

| steff2015 explică (pentru LeMoN01234):

Adica daca pun (miza) 10 lei si zic ca iau 100 lei eu dau 10 lei la ei si ei imi da 100 lei... ma refer la bilet virtual pe net