| Levelstar a întrebat:

dati-mi si mi-e cateva sfaturi pentru a putea sa inot nu stiu absolut nimic

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te bagi in apa mare ca o sa te ineci!

| JeSuisElle a răspuns:

Cursul timp de o luna e 100-200 de lei, pleaca la un bazin si invata.

| figure a răspuns:

Invata mai intai sa te tii la suprafata apei. tine-te cu mainile de un mal si da din picioare. exerseaza in apa putin adanca, dar incearca sa nu atingi fundul apei cu picioarele.

| viorezu a răspuns:

Ai noroc mă pricep la înot uite sfaturile
încearcă în apă sărată așa am făcut eu dacă mai ai întrebări contacteazăma viorezu@yahoo.ro

| Sebi_Rapp_1998 a răspuns:

Incearca sa dai din maine si din picioare cat mai mult, sa nu cumva sa ajungi sa inoti ca bolovanul la fund.

| Usertpu000 a răspuns:

Stai in apa pana la gat si dai din mainii, trebuie sa fi relaxat nu speriat si ai sa vezi k poti.