| Adi7 a întrebat:

De 2 zile ma doare genunchiul drept. Am jucat fotbal si o asemenea durere nu am mai simtit nici o data iar in 5 minute mi-a trecut, iar apoi am simtit durere usoara cand indoiam genunchiul aceasta durere o simt si acum, Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| ItachiUchiha a răspuns:

Sigur ai febra musculara probabil fiindca nu te ai incalzit inainte trebuie sa te incalzesti ca sa iti treaca durerea trebuie sa iti speli piciorul cu sapun si sa te intinzi in pat intr-o zi doa o sa iti treaca.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Du-te la control la un medic sa iti zica ce sa faci

| SmoKeD a răspuns:

Sigur nu ai cazut pe el? Daca nu poate trebuia sa te incalzesti inainte de asta. Funda?