| nopainkiller a întrebat:

De ce credeti ca a pierdut Barcelona in fata Romei in meciul din Champions League de aseara?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu au fost în formă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-au ajuns blestemele de dupa un meci cu PSG. Plus ca nu stiu din ce motive au parut surprinsi de agresivitatea celor de la AS Roma, desi era evident ca asta era scenariul chiar inainte de a fi scris. Ori poate se asteptau, dar pur si simplu nu au fost in stare sa faca fata aseara. Cel mai probabil i-a costat faptul ca si-au subestimat adversarii.

| AlexSalling a răspuns:

3-0? Prea slaba Barcelona, sper sa-si revina. Habar, doar ei au de ce l-au pierdut.