| Tuca10 a întrebat:

De maine vreau sa ma duc la sala... au trecut sărbătorile si trebuie sa dam resursele jos, nu? Deci, spuneti-mi si mie un program, gen luni spate, marți piept, miercuri picioare si tot asa, pe toate, în zile diferite... Pe langa asta sa-mi spuneti si la ce sa lucrez in zilele alea si o dieta, acum 4 luni sau 3. am mai facut sala dar nu aveam un program, mergeam bandă si le faceam pe toate intr-o zi..acum vreau sa fac dupa program FUNDA CEL MAI CORECT SI COMPLET RASPUNS!

6 răspunsuri:
| ShAwDoRneYTheReal a răspuns:

Depinde,poti incepe de sus in joc, adica azi faci brate, maine faci abdomen, dupa faci picioare si tot asa. Dieta in mare parte trebuie sa fie fructe si legume. Dimineata un ou prajit cu niste rosii si branza e foarte bun si dupa amiaza o salata, iar seara niste iaurt sau fructe

| Henrypericolpublic a răspuns:

Luni-piept și biceps
Marti-spate și triceps
Miercuri-picioare și umeri
Joi-abdomen și antebraț de exemplu și reiei de vineri la fel sau faci doar o grupa pe zi dacă vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui "surplusul", nu resursele.
Pentru ca resursele sunt: macarea si bautura.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ShAwDoRneYTheReal):

Serios? Dieta trebuie sa fie fructe si legume? De cand?

Cand cineva zice "fructe si legume" inseamna ca e COMPLET PARALEL cu nutritia si repeta si el ca o moara stricata.

| marinel123 a răspuns:

Ziua 1 : - piept
- triceps
- umeri
ziua 2 : -spate
- trapez
-biceps
ziua 3: - abdomen
- antebrat
-cvadriceps
- femural

| marinel123 a răspuns (pentru Henrypericolpublic):

Esti prost rau merge mult mai bine piept triceps si spate biceps