| Qwertyuop2389 a întrebat:

De o luna m-am apucat de kickboxing, si am inceput sa simt un fel de nerv la degetul mare, de obicei cand mi l misc, nu se intampla tot timpul.Si oarecum parca e amortit, adica daca pun, de exemplu, degetul sau ceva acolo, nu l simt asa normal cum ar trebui, nu prea se simte, probabil de la loviturile in sac, nu stiu sigur.In fine, stie cineva ce poate fi, sau daca e grav? Trebuie sa ma duc la doctor, sau trece de la sine?

2 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Am practicat si eu, cu multi ani in urma. Daca persista te sfatuiesc sa mergi la medic pentru un control. Nu ai ce pierde!

Răspuns utilizator avertizat