| reych75heaven a întrebat:

deci de la o vreme am inceput sa fac exercitii acasa dar nu prea dau roade si ma gandeam sa merg lla sala dar nu cunosc niciuna in pitesti va rog dati-mi niste adrese de sali dar nu de fitness dein alea pentru antrenament

cele mai multe primesc funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? Inaltime? Masa corporala?
Eu nu sunt din pitesti, deci nu stiu sali de acolo. Cauta pe google sau intereseaza-te si tu prin oras.

https://www.google.ro/......https?/

| reych75heaven explică (pentru anonim_4396):

Pai am 14 ani, 1, 55 inaltime si am 45 de kilograme
apropo intre timp am gasit o sala pe teilor daca tot esti din pitesti poate mergem impreuna deci daca vrei da-mi id-ul tau poate mai vorbim

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Buna! De cat timp faci antrenament acasa?
De obicei sunt necesare cateva luni pentru ca ele sa dea roade.

| reych75heaven explică (pentru MadRaven):

De aproximativ 2 luni si jumatate

Răspuns utilizator avertizat