| angyliviu a întrebat:

Din nou cu o intrebare pentru cunoscatori vreau sa imi achizitionez o bicicleta care sa aiba anumite optiuni cum ar fi:
-suspensie fata/spate
-frana disc fata/spate
-componente schimano.
O bicicleta mai rezistenta pentru drumuri accidentate cat si pentru strada.
Imi puteti lasa link sau sa imi spune-ti modelul.
Buget alocat in jur de 700 lei.

1 răspuns:
| BogdaN1980 a răspuns:

Salut, eu iti recomand DHS Mountec. Are toate optiunile dorite de tine, in plus are si cadru de aluminiu, genti duble de aluminiu etc. Costa aproximativ 800 lei. Am una de vreo 4 ani si sunt foarte multumit de ea. Fac drumeti in fiecare weekend si parcurc cam 100 de km la o drumetie.