| Xenoverse a întrebat:

din sezonul viitor Barcelona va juca iar in grupele ligii campionilor, oare isi va reveni Barcelona si sa castige din nou liga campionilor? ce credeti.

Răspuns Câştigător
| tehno125482 a răspuns:

Cred ca da!

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cu defensiva aia penibila si cu mijlocul penibil care statea doar in Iniesta mai aveai tu sperante? fix 3 jucatori mai are Barcelona in echipa in adevaratul sens al cuvantului,, Messi, Suarez si Iniesta, sa nu ma iei cu Neymar ca am vazut ce bun e Neymar, din penalty iti marcheaza si alde Hazard de la Chelsea.
Cu echipa asta penibila vrei sa te bati la UCL? Bwhahahahaha

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Din vara se va schimba aproape total echipa, si vor arata mai bine ca in sezonul precedent.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Bwhahahahaha

| nirocino a răspuns:

Nu stiu daca isi va reveni dar sigur va incerca!happy