| nifron a întrebat:

Doresc sa imi cumpar o bicicleta si nu stiu ce sa aleg intre Devron riddle h6.7 chiar daca se mai gasesc rar ca sunt din 2014 si btwin rockrider 580. La echipare sunt diferite si la firca la fel. Nu stiu pe care sa o aleg. Dau funda. Ps bicicleta o folosesc si pe asfalt si pe drum accidentat.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tu vrei " bucicleta". Eu mi-as lua o "curcicleta" e mai buna. rolling on the floor

| GabyDany a răspuns:

"Bucicleta"? Pfff, i-ati mai bine o pizdocicleta.

| Gabr13ll a răspuns:

Eu ti-as recomanda bicicleta asta ( http://www.magazinuldebiciclete.ro/......7-5-4-2016 ) sau din cele de mi le-ai spus btwin rockrider 580 dar eu cred ca ce ti-am dat eu este mai bun si mai avantajos la pret.Succes!

| nifron explică:

TPU a ajuns de ***...