| SebastianMarin a întrebat:

Doresc sa imi spuneti cum aș putea să fac biceps acasă fără echipament.
Vreau să îmi ziceți câte serii si câte repetari pe o serie.

1 răspuns:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, eu sunt pentru o dezvoltare armonioasa a corpului, de aceea iti recomand flotari. iti pune toti muschii principali in miscare de la maini piept abdomen fese si picioare.
numarul de serii il setezi tu. daca tu poti face 15 flotari iti faci setul de 10 flotari. eu faceam cu 30sec repauz intre seturi. tu poti incerca si 2-3minute. important e sa tragibde tine cand nu mai poti ca exact atunci se fac muschii.
asta e parerea mea.