| bumblebee010 a întrebat:

E bine sa iau creatina, sau proteine, sau vitamine din prima luna de sala?

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu, dintr-un motiv foarte simplu : nu ai alimentatia si restul puse la punct si le iei degeaba.

Suplimentele trebuie DOAR sa completeze ce nu poti tu din alimentatie. Iar in prima luna nu ai nicio alimentatie pusa la punct, iti spun sigur.

Intai pui la punct un plan de alimentie ( mult mai important decat un plan de antrenament ), apoi vezi ce lipseste si apoi iei suplimente sa completezi.

| Veleno1 a răspuns:

Da,suplimentele le iei cand ai nevoie nu conteaza daca esti incepator/intermediar/avansat.

| bunjy a răspuns:

Si eu am luat din prima nu te afecteaza cu nimic...
Funda?

| SkkZ a răspuns:

Depinde de organism