| alexionut45 a întrebat:

eu as vrea sa pun masa musculara dar si sa inlaturez stratu adipos de pe abdomen pentru a mi se vedea patratelele:in alimentatie am:orez fiert,legume,telemea,cascaval,lapte, carne de curcan..si fac cardio aproape in fiecare seara+antrenament.Alimentatia este buna?

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Alimentatia este ok, dar parerea mea daca vrei sa pui masa musculara si sa si slabesti in acelasi timp ai nevoie si de un concentrat proteic din zer.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Pot sa zic ca e"perfect". sper ca mai consumi si alte alimente in'afara de cele enumerate de tine acolo sus.

| PaulMPIC a răspuns:

Alimentatia este cat de cat buna dar las-o mai usor cu carne si fa cel putin 3 tractiuni la bara (pe zi)
FUNDA?

| FitMonkey a răspuns (pentru PaulMPIC):

3 tractiuni la bara pe zi? laughing

| PaulMPIC a răspuns (pentru FitMonkey):

Cel putin 3 dar corecte daca te pun sa faci nu faci mai mult de 2 corecte dar poate sa faca si 10 daca face exerciti cardio

| alexionut45 explică:

Cu exercitiile am eu grija pe mine ma intereseaza alimentatia ca doar conteaza cel mai multwinking