| Leeuk a întrebat:

Eu nu pot sa sutez cu siretul tot timpul cand incerc dau cu "spitul". Am fost la antrenamente de fotbal si nimic. Si la picior de cand am fost la antrenamente cred ca am calcat stramb si de atunci ma doare aproape intr-una! Spuneti-mi ce sa fac m-am dat si cu crema la picior si mi-a trecut vreo 2 saptamani dar acum m-a apucat mai tare... FUNDA pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| RaresGabi1234 a răspuns:

Ai fost la vreun doctor? De obicei acolo se rezolva chestii de genulwinking. Bafta