| a0u1 a întrebat:

Fac box de 1 an și ceva iar până acum mâncam haotic, orice apucăm, dar acum, vreau să schimb asta.
Mi-am dat seama că am nevoie de o alimentație sănătoasă, țin să menționez că după ce fac box, mă duc și la sală. (Nu iau suplimente)
Vreau ca cineva cu experiență să îmi spună un regim alimentar special pentru boxeri, am 80 kg și 16 ani.

2 răspunsuri:
| alii98 a răspuns:

Spune si inaltimea(nu ma pricep dar stiu ca si inaltimea e importanta)

| a0u1 explică:

Am 1,85 inaltime