| Catty943 a întrebat:

fac dans sportiv şi vreau să ştiu ce aş putea mânca şi ce exerciţii să fac pentru că îmi obosesc foarte repede plămânii şi nici nu prea am condiţie fizică! Mulţumesc, fundă! :*

Răspuns Câştigător
| florinlungu95 a răspuns:

Eu sunt sigur că ești o sportivă foarte bună și te pot ajuta sa te menții așa mereu. Pentru a te menține în forma ți nu a-ți obosi repede plămânii trebuie să consumi zilnic: fructe, legume, în nici un caz prea multă carne, sau chiar de loc. Trebuie să faci următoarele exercitii : să alergi maxim 30 de minute pe zi, și restul să faci genoflexiuni și restul.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat