| cristianmihai1 a întrebat:

Fac sala de 5 luni si m-am axat in principiu pe masa musculara si as vrea sa slabesc, întrebarea mea e, cum pot sa slabesc fara sa pierd din masa musculara? Vreau răspunsuri serioase, dau funda.

1 răspuns:
| MMadalina a răspuns:

Ca sa slabesti nu este suficient sa faci doar sport. Este necesar sa urmezi si o dieta personalizata. Consultand un medic nutritionist, acesta te va ajuta sa compui un regim alimentar sanatos in functie de nevoile tale.

Sanatate!