| MarianPapuc98 a întrebat:

Fac sala de 7 luni, si am 17 ani de sala, inainte de sala aveam 67kg iar acum am 78kg, inaltime 1. 93cm. Am inceput cu o conditie deplorabila, fara pic de forta in mine.

Am o problema, mi-a crescut foarte mult forta, mi-am triplat aproape greutatile, am inceput cu 4-6kg la flexi la biceps si acum fac cu 12kg dar la masa... nu prea...trebuie sa incordez bratul ca sa se vada muschiul, daca las bratul moale e cam plat. E adevarat ca am pus si multa grasime pe burta si la solduri. Eu sunt curios din ce parte provine aceasta forta. Sa am bratele mai neconturate din cauza inaltimii, din cauza ca am mainile prea lungi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o poza cu tine sa vedem cum arata muschi daca este bine sau nu?