| Xenoverse a întrebat:

Ieri am pus un bilet la o agentie de pariuri cu 50 RON cu 2 meciuri.

Poli Iasi - Dinamo 1X, a castigat Poli Iasi si ultimul meci Liverpool - Norwich 1/1, Liverpool castiga ambele reprize.

Nu sunt sigur daca am prins meciul lui Liverpool, imi puteti raspunde urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| llleo a răspuns:

Da. E un bilet câștigător.

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

E necastigator. Liverpool n-a castigat repriza a doua.

| Xenoverse explică (pentru Holiday):

Daca nu joci la pariuri, atunci taci.

| Holiday a răspuns (pentru Xenoverse):

"Liverpool castiga ambele reprize"

Daca habar n-ai ce ai jucat, mai bine taci tu. Daca e castigator biletul probabil ai jucat "1 pauza, 1 final", nicidecum "gazdele castiga ambele reprize". Ceea ce e cu totul altceva.

| ywar a răspuns:

A castigat ambele reprize inseamna ca scorul pe fiecare repriza i-a fost favorabil. A vut 2-0 in prima si 1-0 in a doua. de exemplu. Asta inseamna ca si la pauza si la final ai avut pe Liverpool in avantaj. Deci ai castigat.
Cel mai bine: ia codul biletului, pune-l pe site-ul casei de pariuri si apoi vezi daca ai castigat.
Felicitari daca ai castigat.