| Iulian743 a întrebat:

Imi puteti da exemple de exercitii pe care le pot face acasa, ca sa pot șuta cu mai multă forță la fotbal și ce alimente trebuie sa consum ex:iaurt... Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
| ġคвÿ a răspuns:

Genoflexiuni, ridicari pe varfuri stand in picioare pentru gambe, fara greutati nu faci nimic sfatul meu du-te la o sala de fitness si baga la prese pentru picioarewinking alimentatie. consuma cat mai multe proteine oua, lapte, piept de pui happy

| slow0 a răspuns:

Ca sa iti imbunatatesti tinta tine pe picior cat mai mult si joaca tenis. Si pentru forta in picioare sari coarda, genoflexiuni si alergat mult, cateodata incearca sa alergi un timp cat poti tu de tare. Despre alimentatie, mananca ce-ti prieste si produse care contin proteine: carne, lactate, fructe multe, legume bea si multa apa si compoturi. PS : si eu sunt fotbalist.