| ALEXWWE a întrebat:

Imi puteti recomanda o scoala de fotbal in Bucuresti sector 5(chair si 6)unde cursurile sunt in weekend(sau in timpul saptamanii dupa ora 6:00 PM)?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| oldschoolrom a răspuns:

Salut.Daca vrei sa te apuci de fotbal, spune varsta aici ca depinde ce program ai la scoala asa e si programul facut incat sa poti ajunge la antrenamente.

| ALEXWWE explică (pentru oldschoolrom):

12 ani, ies de obicei la ora 6:00 PM., intru de obicei la 1:00 PM si cel mai devreme intru la 11:00 AM