| andrewwPK a întrebat:

imi puteti spune o dieta de slabire? joc fotbal, si am nevoie sa slabesc cam 7kg, am 1.78, 63kg,astazi am renuntat sa beau suc...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaBaa a răspuns:

Esti deja slabut. Daca tu vrei sa dai 7kg jos, gandeste-te cum o sa arati la 1.78 si 57kg.

| DenisaMuntean a răspuns:

Hmm, fa ceva mai mult sport, abdomene, genoflexiuni. ma rog poti cauta si pe internet. big grin Nu mai manca mancare cu ulei. Gen cartofi prajiti, oua. A da si evita pizza ^-^, bea multa apa. Eu mananc extrem de mult dar nu stiu cum de nu ma ingras. 1.70 si 51 de kg la 13 ani. happy

| Someșan_Robert_1998 a răspuns:

Si eu sunt sportiv, incearca sa renunti sa mai mananci dulciuri, sa bei suc, si evita cat mai mult painea! Pe langa antrenamentele ce le faci incearca sa mai faci si altceva : sa alelrgi, sa faci sport seara niste flotari abdomene etc!

| Women18 a răspuns:

Dieta rina de 90 de zile e foarte buna! Eu am tinut-o si a dat rezultate happy plus ca nu prea ai cum sa te ingrasi dupa ea pentru ca iti formezi un stil de viata sanatos :*