| FlorinNeyJR a întrebat:

imi puteti spune va rog cum sa am o viziune mai buna la fotbal... am tendinta sa tin mereu capul in pamant si nu stiu cum sa imi reglez asta mereu cand tin capul sus am tendinta ori ca imi fuge mingea de sub piciore ori ca vine cineva sa mi-o i-a as vrea daca se poate sa ma ajutati cu niste sfaturi. Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Cu placere!
Funda?

3 răspunsuri:
| R3dEyE a răspuns:

Tu trebuie sa fi sigur pe tine. Sa inveti sa controlezi mingea fara a o privi. Pai cand ti capu sus trebuie sa te uiti in toate partile ca sa deschizi jocu si sa sa nu pierzi mingea. Altceva nu ai ce face, doar tu poti repara asta.

| FlorinNeyJR explică (pentru R3dEyE):

Ok Multumesc pentru raspuns!winking

| R3dEyE a răspuns (pentru FlorinNeyJR):

Cu placere!
Funda?

| SpeedRun a răspuns:

Un lucru care te poate ajuta la viziunea jocului este sa joci Fifawinking, pentru ca iti dezvolta relatiile de joc din punct de vedere moral. Dar cel mai important este sa te antrenezi cat mai mult si sa incerci sa "repari" lucrurile care nu fac bine jocului...winking