| Deknar a întrebat:

imi spuneti si mie daca sunt foarte grele probele de admitere la un liceu sportiv?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Nu, nu sunt grele dacă ai o codiţie fizică bună, musculatură dezvoltată şi rezistenţă la efort prelungit.
Succes!

| Deknar explică (pentru Hydrangeaceae):

Deci daca am jucat 3 ore football la 28 grade, am o conditie fizica buna?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Deknar):

Da, evident. Înseamnă că ai un organism sănătos şi eşti rezistent.

| Deknar explică (pentru Hydrangeaceae):

20 flotari 10 tractiuni sunt destul de bune pentru a trece proba sau trebuie sa mai exersez?

6 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Mie nu mi s-a parut deloc grele, ba chiar usoare

| InnocentSίn a răspuns:

Nu e greu, stai linistit. Daca ai o conditie fizica buna, e ca o joaca de copii. happy
Bafta! kiss