| skull12 a întrebat:

imi voi lua o bicicleta si nu stiu ce firma, imi puteti recomanda una buna de 26inch, buget pana in 600 lei.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu 600 lei vei gasi biciclete noi doar de slaba calitate.
Poti insa cauta la service-urile de biciclete sau la anunturi publicitare, unde gasesti cu acei bani biciclete de calitate mult mai bune, chiar daca au mai fost folosite.
In orice caz, asigura-te ca bicicleta nu este una furata, luandu-i datele vanzatorului pentru a-l putea intreba "in caz de problema, fiindca nu te prea pricepi"...winking

| skull12 explică (pentru Bula):

Mersi, o sa tin cont!

| AfiSport a răspuns:

Salut, cea mai buna bicicleta raport calitate/pret este Kreativ 2605, are frane pe disc si schimbatoare Shimano, plus ca este model 2018. Aici poti bicicleta https://www.afisport.ro/......-2018.html

| skull12 explică (pentru AfiSport):

Destul de frumos, mersi!