| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a întrebat:

În timp ce stăteam în pat mi-a venit o idee despre cum sa fac bani. Dar nu știu dacă am voie.
Dacă pun 100 de lei pe 2-3 meciuri la pariuri, sigure. Am voie?
De exemplu pun pe:
Barcelona, Juventus și Chelsea. Sa spunema ca am câștigat de 180 de lei. Adică cota de 1.80. Credeți ca îmi vor zice ceva cei de la agenția de pariuri? Sau am voie? Dau FUNDA pentru cel mai explicit raspuns

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai peste 18 ani nu este nici o problema, pariurile le pui pe orice meciuri vrei din cele aflate in oferta de pariuri.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa te vad eu ca cistigi 180 de lei dintr-o lovitura! Nici un meci nu e sigur, joaca si vei vedea, pe asta se bazeaza agentiile de pariuri. Interesant va fi daca la meciurile tale "sigure" tu vei pierde toti banii! Fii sigur ca e si asta o optiune de luat in seama!
Cei de la agentie nu iti vor zice nimic, vor recunoaste ca a dat norocul peste tine o data (fii sigur ca a doua oara nu va mai fi la fel), si iti vei incasa banii.
Nu iti zic decat "succes!" la facut bani in felul asta, dar sper sa nu fii inca unul care aduce profit agentiilor de pariuri. Problema e ca, atunci cand vei vedea ca pierzi, sa stii sa te opresti.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru cristi202):

Fii atent. Eu zic asa:
100 lei miza
Levante-Barcelona-psf2 (1.19)
Botosani-FSCB- pr 0-2 (1.21)
Deja dacă am pus astea 2 am luat 40 lei. Pariurile astea nu sunt sigure?

| cristi202 a răspuns (pentru Alexandru_Ionut_1999_yOGF):

Sunt eu atent, dar nu le am cu pariurile.
Chiar, hai sa vedem cit de sigure sunt! Mai vorbim dupa meciuri.

| cristi202 a răspuns (pentru Alexandru_Ionut_1999_yOGF):

Am auzit de oameni care au fost siguri ca tine, si au pariat tot ce au avut. Si cand au pierdut totul, nu le-a venit sa creada ca e posibil.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru cristi202):

Eu nu zic ca nu voi pierde niciodată. E imposibil sa nu pierzi.

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca e voie. Asa fac mai toti astia ''profesionisti'', suma mare, meciuri putine. Asa pariul este mai sigur, dar trebuie sa-ti permiti si sa pierzi.

| ibaal a răspuns:

Nu spun aia nimic pentru ca in fotbal nu exista nimic "sigur" laughing
nu stii niciodata!
Chiar daca au cota mica si in principal favorite, n-ai de unde sa stii ce se intampla pe terenlaughing
s-a mai intamplat ca echipe cu cota de 7-8-9 sa le capceasca pe alea cu 1.2 sau mai stiu eu ce cota!
Nu e imposibil.
Uite un exemplu autohtonlaughing
Craiova favorita, capacita la scor de neprezentare de dinamovisti care nu mai reuseau de vreo 5 etape sa bata laughing

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru ibaal):

Când m-am referit prin sigur. adică 100 la suta. Uite îți dau un exemplu.
Levante-Barcelona = psf2 1.23
Cagliari-Juventus =psf2 1.25
Botosani-FSCB = PR0-2 1.19

Dacă pun 100 de lei am câștigat undeva la 170-180 lei. Cotele sunt fictive, dar cam asa sunt. Ce părere ai?
Eu sunt convins 99% ca biletul e castigator

| gothicbat a răspuns:

Ai gânduri mărețe.

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru gothicbat):

Încerc sa fac bani cat mai ușor. Și alta soluție nu am gasit

| adcrys07 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje online platite!
Pentru participarea la sondaje primeşti între 0.20€ si 2, 5€ pentru un sondaj
Bonus la inregistrare 1, 50 Euro
Inscrie-te aici, e gratuit si usor!
https://bit.ly/27Y30zS