| Richard01 a întrebat:

M-am apucat de 6 luni de sala, si am ajuns de la 68kg la 74kg.E ok? E prea mult sau prea putin? Am doar 1, 73.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E potrivit.
Nu te concentra pe greutate, pune accentul pe dezvoltare.

| DanielHX a răspuns:

Sunt multi factori care influenteaza cresterea in masa. Daca ai o alimentatie orientata mai mult spre proteine, cresti mai usor, deoarece proteina este consumata la "repararea" tesuturilor musculare."Calitate peste cantitate", nu uita asta.Iar cat despre raspunsul pentru intrebarea ta, este normal.

| Vişine1997 a răspuns:

Iei ceva suplimente?

| Richard01 explică (pentru Vişine1997):

Nu,genetic sunt mai solid.

| Vişine1997 a răspuns (pentru Richard01):

Nu cred ca este cazul să iti faci griji, ceea ce pui pe tine e doar musculatura

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Vişine1997):

Ti-ai dori tu sa fie doar musculatura laughing e imposibil nici aia PRO cu anabolizante, alimentatii perfecte, etc etc genetic foarte bun si tot nu pun pe ei doar muschi puri. Din alea 6 kg puse in functie de genetic, cat de corect ai mancat, antrenat, dormit poa' sa fie 4 kg grasime si 2kg muschi asta fiindca esti incepator, după etapa de incepator lucrurile se complica si mai tare.

| Intrainforma a răspuns:

Depinde foarte mult de compozitia corporala...