| Georgestaff08 a întrebat:

m.am apucat sa fac flotari si vreau sa stiu trebuie sa fac in fiecare zi sau o zi da una nu sau cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Altul complet pe langa.De ce comentezi daca esti un imbecil si nu ai nici o treaba cu sportul? Tu nu stii ca muschii cresc in zilele de pauza? De ce sa faca zilnic sa fie deficitar de piept?

10 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Cat mai multe, si in ziua urmatoate incearca sa te autodepasesti. si cineva mai in masura poate iti va spune cate serii, cate repetari...

| denyssss a răspuns:

Https://www.google.md/......ps?/search
cel mai bine peste o zi, sau fiecare adoua sa faci mai putin o serie

| cosmin2899 a răspuns:

Salut, hai sa te lămuresc. Faci Luni Miercuri si Vineri (in weekend te odihnesti) si faci cate 12-15 pe zi. Respecta programul asta si vei vedea cum pieptul tau se dezvoltawinking

| Georgian22 a răspuns:

Faci in fiecare zi :Cand te trezesti faci (cel putin 30 corecte) si seara cate poti apoi te culci. FUNDA?

| naomivladu a răspuns:

Buna, eu zic ca ar fi bine sa faci in fiecare zi mai mult dar parerea mea este ca ar trebui sa faci si altceva precum genoflexiuni si abdomene, iar mai tarziu sa te apuci si de bricege. Asa vei avea o conditie fizica foarte buna. Nu uita nu incepe cu greu de odata deoarece vei face febra musculara. Crede-ma ca o sa de-a rezultate daca te ti de exerciti. Eu fac gimnastica aerobica si facem tot feleu de exerciti si in aproape 4 ani de practica am cea mai buna conditie fizica. Sper ca ti-am fost de ajutor? Funda?

| SiLaS a răspuns (pentru matrix100):

Asa asa, esti pe langa complet.Tu nu stii ca muschii cresc in zilele de repaus? Sau si tu esti un necunoscator la fel ca multi altii?

| SiLaS a răspuns (pentru naomivladu):

Al 3-lea care este pe langa sport si este un copil care a prins netu pe mana.Nici tu nu stii ma ca muschii cresc in zilele de pauza? Ca deja m-am saturat sa vad oameni debili ca tine, ai 4 ani de practica? Ce practici ma, aruncatu cu privirea? Tu sa vii dupa ce ai 5-6 ani de culturism si o gramada de carti de nutritie si sport citite.

| Cosmin86 a răspuns:

Serios? zilnic?

dupa cum spuneam : e amuzant cand COPIII FIRAVI isi dau cu parerea.

Apuca-te de sah

| naomivladu a răspuns (pentru SiLaS):

Auzi,ma stie tot. Degeaba citesti tu si vi sa comantezi ma silas. Bravo tie ca citesti. Atunci sa stai tu o saptamana si sa nu faci nimic sa vezi ca o sa creasca muschiic anunta-ma cand s-a intamplat asta. Ce ma si ce ca sunt copil fac sport de performanta iar tu stai la calculator si te iei de toata lumea. Hai la sa ma b**********e. Du-te si ineacate ca folosesti prea mult oxigen degeaba.

| SiLaS a răspuns (pentru naomivladu):

Dupa 6 ani de culturism, crede-ma, stiu totwinking