| AlexandruMihhXDD a întrebat:

M-am lăsat de parkour aproximativ acum doi ani din cauza criticii unui prieten.
Sincer sa fiu, m-am gândit azi la toate momentele frumoase pe care le-am avut atunci când practicam parkour, m-am gândit la toate locurile unde am fost sa ma antrenez. Au fost niște momente bune, care s-au transformat intr-o nostalgie pentru mine, și as dori sa ma reapuc, dar sunt indecis. Voi ce ziceți, merita sa ma reapuc de parkour știind ca timp de doi ani nu am mai făcut niciun sport? Dacă da, cum sa încep?

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Nu poti fi pe placul tuturor, si nici nu vei fi nici o data. Mie imi place programarea/calculatoarele. Hateri intalnesc in fiecare zi, de mult ori ma descurajeaza complet, dar nu am ce sa fac, ma ridic si merg mai departe. Daca dupa toti oamenii, multe nu ar trebui sa faci, inclusiv sa te duci la baie si sa mananci.

| Cosmin86 a răspuns (pentru DoctorWh0):

In programare sunt salarii si de peste 3000 de euro net in ro, ce hateri pot fi? E domeniul invidiat de toti laughing)

Si e stupid sa renunti la ceva pentru un prieten...

| DoctorWh0 a răspuns (pentru Cosmin86):

Știu... Banii sunt obiectul principal de hate... Cred că un programator sta degeaba toată ziua și câteodată mai scrie doua cuvinte la calculator.

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu mai asculta ce spun altii si fa ce vrei tu sa faci.

| AlexDarius3 a răspuns:

Cum ai inceput pana acum. Daca te critica asta e, nu poti fii pe placul tuturor.

| Vladut123456 a răspuns:

Ala nu poate fi numit prieten, adica wtf te judeca ca tu faci un sport, vrei o viata sanatoasa iar el probabil sta toata ziua in casa si mananca, daca pe tine te pasioneaza si vrei sa te reapuci, reapuca-te!