| diannna38 a întrebat:

m-am uitat la wrestlemania 29 care a tinut 4 ore si jumatate. Showul a inceput la 1:30 si s-a terminat la 5:10 minute.acum va spun rezultatele:
Alberto del Rio vs Jack Swager Wold Heawyng Championship wins Del Rio by pinfall
Brodys Clay,Tensai, Naomi and Cameron vs Rodes Scholars and The Bella Twins wins brodys caly
Pre show The Miz vs Wade Berret intercontinental champion ship wins and new intercontinental champion Miz
Ryback vs Marck Henry wold stronges man match wins Ryback
John cena vs The Rock wins The Rock
Big Show, Randy Orton Sheymus vs The sheil wins big show
Fandango vs Cris Jericko wins jerico
Big e langston, Zigler vs team hell no wins team hell no

7 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Si Undertaker cu Punk? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti amuzantă. laughing

| diannna38 explică:

Undertaker vs Punck Wins undertaker(21-0)

| diannna38 explică:

Triple H vs Brock Lesnar wins Triple H by pinfall(Dupa ce Triple H i-a aplicat o kimura lui Brock Lesnar Paul Heyman a vrut sai dea cu scaunu in cap lui Triple H Shawn Michaels a intervenit si i-a dat o gura din sweet chin music lui Heymat.Atunci Triple H si-a luat egalizatorul siia dat una lui lesnar de i so indoit dintii. Apoi saracul Lesnar a mai luat o gura si in desertul cu gust de scara.Si asa a castigat meciul Triple H)

| gangono73 a răspuns:

Nu cumva a castigat john cena?

| Fr3shLemOneL a răspuns:

John cena vs The Rock wins John Cena

| ionut231 a răspuns:

Ai facut o greseala.Castigatorul dintre Cena si Rocky este Cena