| Ciprikao a întrebat:

Ma adresez acum cunoscatorilor de sport, ramura "fotbal", mai precis portarilor.
As cam vrea sa-mi procur un echipament care sa aiba un raport calitate/pert bun. Intr-un cuvant... SA MERITE BANII.
Stiti cumva ce firma ar fi buna si unde le-as putea gasi (piesele din echipament)?
Cat se poate de repede, va rog.
Daca-mi place ce vad, dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| LimonadaBaa a răspuns:

Uite, iti dau un site la care sa te uiti:
www.decathlon.ro

5 răspunsuri:
| LimonadaBaa a răspuns:

Firma cea mai buna la echipamente de portari e, dupa parerea mea, Adidas, acum depinde de ce buget ai.

| Ciprikao explică (pentru LimonadaBaa):

Kipsta are ceva? laughing
Am auzit ca sunt relativ bune... thinking

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Ciprikao):

Am vazut portari cu echipament Kipsta, sunt bune, dar trebuie sa ai si calitati pentru portari. Daca n-ai buget mare, iti recomand Kipsta.

| Ciprikao explică (pentru LimonadaBaa):

Ok, multumesc de ajutor. Am abilitati, ca de nu, nu alegeam poarta. happywinking

| hydrantmarian a răspuns:

Daca nu joci la o echipa nu se merita. daca esti bun joci cu orice