| D13g0 a întrebat:

Ma duc la sala de ceva timp si am observat ca pieptul nu creste uniform, partea stanga e mai mare ca dreapta.Ce pot fac ca sa remediez asta?

Răspuns Câştigător
| Dkgray a răspuns:

Lucreaza pieptul cu gantere. Pe langa fapul ca te va ajuta sa-ti corectezi asimetria, vei avea o cursa mai mare a miscarii, un control mai bun(fata de exercitiul cu bara), vei solicita muschiul cel putin la fel de bine ca si cu bara, dar cu o greutate mai mica ceea ce inseamna si un stress mai mic pentru articulatii.

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum lucrezi pieptul acum?

| Cosmin86 a răspuns:

Repet, cum lucrezi pieptul? ca daca faci cu haltera si nu o ti drept normal ca o parte se lucreaza mai mult

| SmoKeD a răspuns:

Asa este la inceput.Continua si o sa vezi ca o sa fie uniformwinking

| D13g0 explică (pentru SmoKeD):

Si asta cam in cat timp?

| SmoKeD a răspuns (pentru D13g0):

Depinde cat lucrezi tu, ce alimentatie ai
dar sa nu faci prostia de a lucra in fiecare zi pieptul, grupele mari se lucreaza o data pe saptamana