| Gamer4Fun a întrebat:

Ma puteti ajuta sa scap de frica de apa? Am 1, 56 si tatăl meu vrea sa ma dea la înnot iar în orașul nostru (Drobeta-Turnu Severin) nu exista bazine mai mici de 2metri iar eu am 1, 56 si sunt în clasa a 5-a....Va rog vreau niște metode.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

ESte simplu: te lasi in voia antrenorului, ca nu te poti ineca, acolo unde esti cu profesionistul langa tine!

| Gamer4Fun explică (pentru Violleta2022):

Mersi! Robia asta o am de la fostul meu profesor de înnot care nici macar nu stătea cu noi în apa era sa ma înnec de 2 ori.....De atunci am fobia...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gamer4Fun):

Se cheama "FOBIE" nu robie!
Ei bine, schimbi anternorul!